مجله ی برترین های داخلی

مجله ی برترین های داخلی

۳ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

سیر تا پیاز لیزر موهای زائد

در کشور ما لیزر موهای زائد از جمله‌ی خدمات پرتقاضای عمومی در جامعه است. شما می‌توانید همه روزه آگهی‌های زیادی را برای این خدمات ببینید. بررسی کلمات پر سرچ در گوگل نیز نشان می‌دهد که ایرانیان پیش از یافتن کلینیک لیزر موهای زائد به چند وب سایت سر زده ودر شبکه‌های اجتماعیدرباره آن بحث و گفتگو می‌کنند. اما لیزر موهای زائد چیست و چرا از اقبال خاصی برخوردار است؟

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد نسبت به سایر روش های موزدایی مزایایی دارد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

  • سرمایه گذاری و صرفه جویی در هزینه: شاید در ابتدا این روش پرهزینه به نظر بیاید اما با توجه به اینه لیزر موهای زائد روشی دائمی محسوب میشود در بلند مدت از هدر رفت هزینه شما برای از بین بردن موهای زائد جلوگیری میکند.

  • اگر لیزر موهای زائد به طور درست و اصولی انجام گیرد با کمترین عوارض همراه خواهد بود و آسیبی به قسمت های مختلف بدن نخواهد زد.

  • این روش را میتوان روشی بدون درد نامید. اگرچه در برخی افراد که آستانه تحمل درد پایینی دارند ممکن است با درد همراه باشد ولی در بیشتر افراد بدون درد و با با حداقل درد همراه است. در مقایسه با روش هایی مانند اپیلاسیون درد ناچیزی دارد.

  • از بین رفتن جوش ها و موهای زیرپوستی به علت از بین بردن فولیکول های مو به طور دائمی.

  • این روش قابل استفاده برای همه نواحی بدن حتی نواحی است که امکان از بین بردن موها به وسیله بعضی از روش ها وجود ندارد.

  • این روش مناسب برای خانم ها و آقایان در کلینیک های مختلف است.

  • یک روش تایید شده از لحاظ علمی در جهان است.

لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

همان طور که گفتیم موهای زائد یکی از مشخصات زیستی هستند که باید در طی میلیون‌ها سال روند فرگشتی حذف می‌شدند اما امروزه همچنان اثراتی از آن در انسان‌ها باقی مانده است. البته این موها مختص یک نژاد خاص نیست و در نژادهای سفید هم وجود دارد. هرچن در ژنتیک مردم خاورمیانه به دلیل وجود تراکم ملانین بیشتر به چشم می‌آیند. از این رو لیزر موهای زائد در این منطقه به شدت مورد توجه است.

در لیزر موهای زائد تکنیک کلی به این صورت است که پرتوهایی از این نور تقویت شده و پرانرژی به فولیکول‌های مویی تابانده می‌شود. فولیکول‌ها کیسه‌های کوچکی در زیر پوست هستند که در هر کدام از آن‌ها چند تار مو از یک تا چهار عدد رشد می‌کنند. این پرتو با گذشتن از پوست تنها بر ملانین‌ها اثر کرده و باعث بالا رفتن دمای آن، و در نتیجه تخریب فولیکول‌هایی که ملانین در آن‌ها قرار گرفته است می‌شود. لیزر موهای زائد کاربردهای زیادی در آقایان و خانم‌ها دارد. این کاربردها ممکن است زیبایی و یا درمانی باشند. گاهی نیز ممکن است لیزر موهای زائد با اهداف پیشگیری انجام شود.

آیا لیزر موهای زائد آقایان برای ایشان دردناک خواهد بود؟

یکیاز صحبت‌هایی که درباره‌ی لیزر موهای زائد آقایان و خانم‌ها زیاد گفته می‌شود وجود درد در فرآیند انجام عملیات است. باید گفت که این صحبت‌ا خیلی دقیق و صحیح نیست.

نخست اینکه ادراک درد در میان افراد گوناگون متفاوت است و افراد آستانه‌ی درد متفاوتی دارند. در مورد لیزر موهای زائد آقایان می‌توان گفت که افراد متوسط درد خاصی را احساس نخواهند کرد.

دوم این که استفاده از کرم‌های بی حس کننده پیش از انجام فرآیند نیز به حسن انجام کار کمک خواهد کرد.

سومین مورد قابل ذکر اثر فناوری دستگاه مورد استفاده در انجام لیزر موهای زائد است. دستگاه‌های نسل‌های جدید دارای سیستم‌های خنک کننده‌ای هستند که تحمل لیزر را آسان‌تر از آن چه پیش از این بوده می‌کنند. البته مهارت اپراتور هم دارای اهمیت به ویژه‌ای است.

 

اولین مرحله ای که برای شروع یک همکاری وجود دارد، تنظیم قرارداد است. این قرارداد میتواند به صورت موقت باشید و یا دائم. همانطور که از نام آنها مشخص است، در قرارداد کار موقت مدت محدودی برای قرارداد درج میشود یا قرارداد برای انجام یک کار مشخص با مدت مشخص انعقاد می یابد.

قرارداد کار دائم دقیقا مقابل قرارداد موقت قرار میگیرد. در این قرارداد زمان محدودی برای تعهدات طرفین قرارداد مشخص نمی شود و قرارداد دائم محسوب می شود. اگر قصد شروع همکاری با یک شرکت یا یک فرد را دارید، دانستن مزایا و معایب و نکار مربوط به هر یک از این قرارداد ها میتواند به شما در انعقاد درست قرارداد کار و جلوگیری از ایجاد مشکل در این زمینه کمک کند. شما در این زمینه می توانید با دریافت شماره وکیل، با وکلا در این زمینه ارتباط برقرار کرده و مشاوره حقوقی در این زمینه ریافت کنید. در این مقاله به بررسی نکات مربوط به قرارداد کار دائم و قرارداد کار موقت می پردازیم.

تفاوت قرارداد کار موقت با قرارداد کار دائم

همانطور که گفته شد، دو نوع قرارداد کار وجود دارد و قرارداد کار دائم و موقت. در قرارداد کار دائم فرض بر دائمی بودن کار است اما برای قرارداد کار موقت زمان مشخصی برای پایان همکاری مشخص می شود که در آن زمان قرارداد به اتمام می رسد. این قراردادها از بسیاری جهات با یکدیگر متفاوت اند که در ادامه به بررسی هر یک میپردازیم.

امنیت شغلی 

یکی از مهمترین مزایایی که قرارداد کار موقت ندارد، امنیت شغلی است. منظور از امنیت شغلی این است که زمانی که کارگر قصور یا تخلفی مرتکب می شود، کارفرما به سادگی نمی تواند او را اخراج کند و قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ کند. این موضوع در قرارداد کار دائم وجود دارد. 

دلیل تمایل کارفرماها به قرارداد کار موقت هم مین موضوع است. زمانی که مهلت قرارداد کار موقت تمام می شود هیچ تضمینی برای ادامه همکاری بین کارگر و کارفرما وجود ندارد. که این موضوع امنیت شغلی در این قرارداد را زیر سوال میبرد. پس در این زمینه قرارداد کار دائم نسبت به قرارداد کار موقت برتری دارد. 

تماس با شماره وکیل میتواند به شما در انعقاد این قراردادها به شکل درست کمک کند. در نتیجه پیشنهاد میکنم حتما حتی در صورتی که زمان کافی برای مراجعه حضوری به وکیل را ندارید از طریق شماره وکیل در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

شماره وکیل

مزایا و سختی کار

این موضوع در هر دو قرارداد کار موقت و دائم برقرار است  کارفرما موظف است علاوه بر دستمزد اصلی کارگر، مزایایی مانند حق اولاد، حق سختی کار، مرخصی با حقوق در ایام بیماری را در نظر بگیرد.

زمان و انقضای قرارداد

شاید مهمترین تفاوت قرارداد کار موقت و دائم این است که با اینکه در هر دو قرارداد تاریخ شروع ذکر می شود ولی در قرارداد کار دائم تاریخی برای پایان قرارداد وجود ندارد. برعکس در قرارداد موقت تاریخ انقضا برای قرارداد تعیین می شود.

دریافت مشاوره برای انعقاد قرارداد کار

شاید سوالات و ابهامات بسیاری در مورد نحوه انعقاد قرارداد کار و نکات حقوقی آن وجود داشته باشد و از آنجا که افراد عموما راجع به این موضوع اطلاعات کافی ندارند، میتوانند با داشتن شماره وکیل خبره در این زمینه از او سوالات خود را بپرسند و یا مسائل حقوقی مربوطه را حل کنند. برای یافتن شماره وکیل راه های متعددی وجود دارد ولی مطمئن ترین و بهترین راه برای یافتن شماره وکیلی که تخصص، مهارت و دانش کافی داشته باشد؛ استفاده از یک پلتفرم حقوقی معتبر است. 

با استفاده از اپلیکیشن شهرداد شما میتوانید علاوه بر دسترسی به شماره وکیل های برتر،  با آنها تماس برقرار کرده و مشکلات خود را حل کرده یا از بروز آنها جلوگیری کنید. شما میتوانید با کمک شماره وکیل از مواردی همچون شرایط فسخ قرارداد کار یا اخراج کارگر مطلع شوید.

طلاق که خداوند از آن به عنوان یکی منفورترین حلال های خود یاد کرده است یکی از راه‌هایی است که وقتی زوجین قادر به ادامه زندگی با یکدیگر نیستند و زندگیشان به بنبست می رسد پیش رویشان است. وکیل طلاق یکی از اعضای جامعه حقوقی است که در این مسیر به افراد کمک می کند تا بدور از هر گونه مشکلی از یکدیگر جدا شوند. 

برای ارتباط با یک وکیل طلاق از طرق مختلفی می توان اقدام کرد. یکی از این راه ها مراجعه به موسسه حقوقی و استخدام یک وکیل طلاق خبره در این زمینه است.

 طلاق توافقی به این معنی است که زن و مرد با هم توافق کرده اند که به طور اشتراکی دادخواست طلاق توافقی را از طریق یک وکیل خبره به دادگاه تقدیم کنند و به صورت محترمانه و توفقی از یکدیگر جدا شوند. 

برای طلاق توافقی طرفین باید روی مسائلی مانند مهریه، نفقه همسر و فرزندان و حضانت فرزند (در صورت وجود) و همچنین مسئله ملاقات با فرزند، توافق کنند.

نقش وکیل طلاق در پروسه طلاق چقدر مهم است؟

پاسخ این است که حضور وکیل طلاق توافقی در پروسه طلاق بسیار مهم است. دلیل آن هم این است که در دعاوی خانوادگی مثل طلاق، معمولاً احساسات و عواطف طرفین تا حد زیادی برانگیخته می شود و همین مسئله سبب دشوار شدن رسیدگی قضایی می‌گردد. بنا به تجربه شاهد آن هستیم که طرفین ممکن است به محض ورود به دادگاه،  تصمیم خود را تغییر دهند و توافقاتی را که با طرف مقابل کرده اند، نادیده بگیرند.

این امر سبب پیچیده شدن و زمانبر شدن هرچه بیشتر رسیدگی به پرونده میگردد. برای اجتناب از پیش آمدن چنین موقعیت‌هایی، داشتن یک وکیل طلاق گزینه مطمئنی برای جدایی است که حضور یک وکیل خبره، باعث سهولت هرچه بیشتر آن می‌گردد. بهتر است برای جلوگیری از مشکلات بعدی، زن و مرد توافقات خود را نزد یک وکیل طلاق، تنظیم کنند.

مزایای حضور وکیل طلاق در پرونده طلاق

1.انجام کلیه مراحل  توسط وکیل طلاق که آشنا به تمام روند دادرسی است باعث می شود در زمان صرفه‌جویی شود و در کمترین مدت زمان ممکن طلاق توافقی انجام شود.

2.نیاز به حضور هیچ یک از زوجین نیست و از تنش احتمالی  زوجین در ملاقاتی که با هم دارند جلوگیری می شود.

3.در صورتی که دادخواست طلاق توافقی ناقص تنظیم شود زمان رسیدگی طولانی میشود و در صورتی هم که اشتباه تنظیم شود بعدا آثار حقوقی مهمی را به دنبال خواهد داشت. برای جلوگیری از بروز این مشکلات حضور وکیل لازم و ضروری است . 

4.حضور وکیل طلاق توافقی از طولانی شدن روند رسیدگی جلوگیری می کند .

5.هرچند حضور وکیل مستلزم هزینه و حق الوکاله می باشد ولی از هزینه های بی جهت پرهیز می شود.

 

موسسه حقوقی شهرداد

همانطور که بیان شد، برای استخدام یک وکیل طلاق می توان با مراجعه به موسسه حقوقی که در سطح شهر وجود دارد اقدام کنید. یکی از موسسه حقوقی معتبر که در این زمینه و دیگر زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات مختلف به شما است موسسه حقوقی شهرداد است.