مجله ی برترین های داخلی

مجله ی برترین های داخلی

۹ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

فروش دامین چگونه انجام می شود؟

کلمه دامین که در فرهنگ فارسی به آن دامنه گفته می‌شود، از نظر معنای لغوی همان «گستره» می‌باشد. در دنیای وب، دامنه یک نام اختصاصی است که هر وب سایتی باید یک دامنه منحصر به فرد داشته باشد. فروش دامین نیز به این صورت می باشد که شما باید نام مورد نظر خود را در سایت هایی که به فروش دامین می پردازند وارد کنید و در صورت منحصر به فرد بودن آن نام، دامنه را برای خود انتخاب نمایید.

فروش دامنه

دامنه ها روش های ثبت گوناگونی دارند و توسط یک موسسه ثبت می شوند؛ همچنین موسسه های گوناگونی نیز در این زمینه مشغول به کار هستند. 

دامنه  درست مثل آدرس یک خانه است، یعنی به همان صورتی که شما برای پیدا کردن یک خانه آدرس آن را جستجو می کنید، برای یافتن هر وب سایت نیز لازم است تا آدرس آن وب سایت را در کادر جستجوی موتور جستجوگر مورد نظر تایپ کنید و به دنبال آن بگردید. اگر بخواهیم دامنه را به آدرس خانه تشبیه کنیم باید گفت که آدرس خانع ای که در آن سکونت دارید و همچنین آدرس سایت و یا همان دامنه وب سایت شما اطلاعاتی را به شخص جستجو کننده قبل از رویایی با شما می دهد. این اطلاعات باعث می شود تا تصویر کلی شما در ذهن شخص ایجاد شود. 

برای مثال اگر شما آدرسی واضح و سر راست از محیط کسب و کارتان در اختیار فرد قرار دهید قطعا به راحتی شما را خواهد یافت. اما اگر آدرس شما پیچیده باشد و باعث سردرگمی افراد شود قطعا بازتابی منفی دارد و باعث می شود تا شخص قید دنبال کردن شما را بزند.

تمام این مسائل در فروش دامین نیز صدق می کند و اصولا دامنه هایی با نام های کوتاه و واضح خیلی زود به فروش می رسند.

البته در فروش دامین، موارد دیگر نیز وجود دارد که علاوه بر موسسات، اشخاصی نیز هستند که در زمینه فروش دامین فعالیت می کنند. نحوه کار این افراد در زمینه فروش دامین به این صورت می باشد که دامنه های خوش نام و کوتاه را که بسیار واضح نیز هستند، خریداری می کنند و سپس بعد از گذشت مدت زمان طولانی و افزایش قدمت دامنه، آن را با قیمت های بالایی به فروش می رسانند.

فروش دامین

تاثیر انتخاب نام در فروش دامین 

انتخاب  و خرید دامنه مناسب، از اولین مراحلی است که هر شخص در ابتداری راه اندازی وب سایت خود باید به آن توجه کند

پسوندهای پراستفاده در فروش دامین

تعدادی از پسوندهای پراستفاده دامنه که به آن  TDL می گویند در ادامه ذکر شده است:

دامنه های Com:

Com مخفف کلمه Commercial به معنای تجاری می باشد که در بیشتر موارد برای کارهایی از قبیل خرید و فروش، معرفی محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. این دامنه ها بسیار معروف و پر فروش هستند.

دامنه های net:

Net که همان مخفف کلمه Network می باشد بسیار کاربردی در سایت هایی است که هدف آن ها اطلاع رسانی و یا خدمات اینتنرنتی به مشتریان می باشد.

دامنه های org:

Org که همان مخفف کلمه ی Non-Profit Organizations می باشد برای سایت هایی که توسط مؤسسات و سازمانهای غیر انتفاعی راه اندازی می شود و هدف آن ها فعالیت های غیر تجاری و گاها تجاری است مورد استفاده قرار می گیرند.

دامنه های ir:

این دامنه، همان دامنه رسمی و ملی کشور ایران است. از این دامنه برای نهاد ها و ارگان های دولتی که اقدام به راه اندازی وب سایت می کنند استفاده می شود. مثل ادارات دولتی، بانک ها، دانشگاه ها و ...

دامنه های biz:

ای نوع دامنه برای سایت های شغلی-تجاری مخصوصا خدمات مربوط به تجارت الکترونیک می باشد.

دامنه های info:

info که مخفف کلمه ی Information می باشد، برای دامنه سایت های که هدف آن ها اطلاع رسانی است کاربرد دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت نام مرجع مزایده دامنه سری بزنید.

مستمری تامین اجتماعی چیست

 

وقتی شخصی به سن مورد نظر بیمه تامین اجتماعی برسد و بعد ازپرداخت سالیان سال بیمه، درخواست بازنشستگی کند، می تواند بازنشسته بشود و بدون اینکه کار کند هر ماه پولی را به عنوان مستمری تامین اجتماعی دریافت کند.

مستمری تامین اجتماعی

مبلغ مستمری چگونه محاسبه می شود؟

قانون ۱۱ تامین اجتماعی می گوید مبلغ مستمری عبارت است از یک سی ام میانگین دستمزد فرد بیمه شده ضربدر سنوات پرداخت حق بیمه. البته به این شرط که از ۳۰/۳۵   دستمزد تخطی نکرده باشد. اگر بخواهیم این مطلب را به صورت فرمولی ساده بیان کنیم به صورت زیر است:

مستمری بازنشستگی تامین اجتماعی= میانگین دستمزد * سنوات حق بیمه (حداکثر ۳۵ سال)/۳۰ 

منظور از میانگین دستمزد چیست؟

میانگین دستمزد یعنی جمع  حقوق و مزایای مشمول کسر حق بیمه در دو سال آخری که بیمه شده، حق بیمه را پرداخت کرده  و حق بیمه تقسیم بر بیست و چهار و اگر در حین آن بیمه شده مدتی به هر علت کارکرد نداشته باشد کسر مدت از ماه های قبل از 24 ماه تأمین می شود.

مستمری تامین اجتماعی

مستمری بازنشستگی تامین اجتماعی چیست؟

حتما شنیده اید که بسیاری از افراد توسط کارفرمایان بیمه می شوند و هر ماه مبلغی را به عنوان حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کنند. این کار به این دلیل است که شما در زمان جوانی و سلامتی خود، بخشی از حقوق ماهیانه خود را به تامین اجتماعی می دهید تا زمانی که بازنشسته شدید هر ماه مبلغی را به عنوان مستمری و بدون انجام کار از بیمه دریافت کنید که به این مبلغ در اصطلاح مستمری بازنشستگی می گویند.

قوانین تامین اجتماعی درباره مستمری 

ماده ۲ قانون تامین اجتماعی می گوید که اگر کسی به سن بازنشستگی رسیده باشد می تواند درخواست بازنشستگی بکند و سپس از بیمه مستمری بازنشستگی دریافت کند. در واقع بازنشستگی برای این مطرح شده تا افراد میانسال یا سالمند که دیگر توان کار ندارند بتوانند در خانه استراحت کنند و هر ماه مبلغی را به عنوان مستمری گیرند و میدان برای افراد جوان و تازه نفس برای کار باز شود.

مستمری تامین اجتماعی

بازنشستگی از نظر تامین اجتماعی تعاریف متفاوتی دارد که در ادامه مقاله به آنها اشاره می کنیم.

بر طبق ماده ۷۶ قانون تامین اجتماعی، مردانی که به ۶۰ سال و زنانی که به ۵۵ سال رسیده باشند و سابقه پرداخت ۲۰ سال حق بیمه را در دوران کاری خود داشته باشند می توانند بازنشسته شوند و پس از آن از مستمری تامین اجتماعی استفاده کنند. 

البته در این ماده یک تبصره برای کسانی که به سن مقرر نرسیده اند ولی درخواست بازنشستگی دارند هم وجود دارد. اگر کسی ۳۰ سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشد می تواند مستمری بازنشستگی بگیرد اما مردان باید حداقل ۵۰ و زنان حداقل ۴۵ سال سن داشته باشند.

قانون تامین اجتماعی برای کارگران مشاغل سخت استثنا قائل شده است به طوری که بدون در نظر گرفتن شرط سنی با داشتن ۲۰ یا ۲۵ سال سابقه کاری متناوب می توانند خود را بازنشسته کنند و از بیمه مستمری دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قانون مستمری تامین اجتماعی و تبصره های آن می توانید به اپلیکیشن حقوقی شهرداد مراجعه کنید.

عمل زیبایی بینی و عوارض آن

امروزه انواع مختلفی از عمل زیبایی ابداع شده و رواج یافته اند. عمل های زیبایی به هدف ایجاد تناسب استاندارد یا ایجاد یک تناسب جدید بین اعضای صورت انجام می شوند. عمل زیبایی بینی یکی از این عمل های زیبایی است که جزو پرطرفدارترین آن ها نیز هست. انواع دیگری از جراحی بینی وجود دارند. مانند جراحی پلک، جراحی زیبایی گوش، تزریق ژل به لب و گونه و حتی جراحی برای ایجاد چال گونه.

عمل زیبایی بینی از این جهت پرطرفدار است که نقص هایی که بینی در زیبایی صورت ایجاد کرده است را بر طرف می کند. خیلی از عمل های زیبایی تنها افزودن یک ویژگی زیبا به صورت هستند اما عمل زیبایی بینی یک عنصر نازیبا را از بین می برد. بینی عضوی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد. بنابراین تعجبی ندارد وقتی بدانیم جراحی بینی پرطرفدارترین عمل زیبایی است.

عمل زیبایی بینی

در عمل زیبایی بینی چه اتفاقی می افتد؟

زیبایی صورت یک استاندارد است که با تناسب بین اعضای صورت تعیین می شود. هر تخطی از این تناسب ها می تواند نازیبایی تلقی شود. در جراحی بینی سعی می شود تا حد امکان اندازه و زاویه بینی به تناسب مطلوب نزدیک شود.

نتیجه عمل زیبایی بینی

در عمل بینی طبیعی، هدف تنها ایجاد تناسب بین بینی و اعضای صورت است. عمل بینی طبیعی به گونه ای انجام می شود که بعد از عمل، برای دیگران قابل تشخیص نباشد که فرد جراحی انجام داده است. نقطه ی مقابل عمل بینی طبیعی، عمل بینی فانتزی است. در این نوع جراحی تلاش می شود که ضمن حفظ تناسب اندازه بینی، یک فرم جدید و زیباتر ایجاد شود. این نوع عمل زیبایی بینی که عمل بینی عروسکی نیز نامیده می شود نیز طرفداران خودش را دارد. عمل بینی عروسکی در صورتی انجام می شود که چهره ی فرد قابلیت آن را داشته باشد. زیرا در این نوع جراحی، بینی بیشتر از عمل طبیعی کوچک می شود و نوک بینی نیز زاویه ای رو به بالا پیدا می کند.

عمل زیبایی بینی گرچه می تواند زیبایی انسان را ارتقا دهد اما خطراتی نیز می تواند داشته باشد که باید با عمل به دستورات پزشک از وقوع آن ها جلوگیری کرد.

عوارض عمل زیبایی بینی

عوارض عمل زیبایی بینی چیست؟

عمل زیبایی بینی عوارض گریزناپذیری دارد که هر شخصی بعد از جراحی بینی آن ها را تجربه می کند. به عنوان مثال ورم بینی، کبودی و درد در نقاط اطراف بینی، خونریزی و ترشح مایعات از دهان و بینی از مواردی هستند که برای هر کسی بعد از جراحی بینی پیش می آید. این عوارض اگر چه گذرا هستند اما برای اینکه بیش از حد آزار دهنده نباشند و زندگی فرد را مختل نکنند، باید مراقبت هایی را انجام داد. مثلا برای رفع کبودی و ورم بینی می توان کمپرس سرد را در نقاط اطراف بینی مانند زیر چشم و گونه قرار داد. یا برای پاک کردن ترشحات و خون از بینی می توان از محلول های مخصوص شستشوی بینی استفاده کرد. این مراقبت ها بسیار اهمیت دارند و نه تنها باعث راحتی بیشتر داوطلب جراحی می شوند بلکه ضامن موفقیت جراحی نیز هستند.

 

رژ لب جامد مناسب لب های برجسته

آیا می توانید یک آرایش را بدون استفاده از رژ لب تصور کنید؟ مسلما خیر. چرا یک روح و جان یک آرایش را رژ لب می سازد.

این محصول آرایش دارای مدل های مختلفی است که نوع جامد آن بیشترین میزان تقاضا دارد و به عنوان پرطرفدارترین ابزار آرایش شناخته شده است.

رژ لب جامد در بین خانم ها بسیار محبوب است و با اینکه ماندگاری آن به نسبت رژ لب مایع کمتر است اما خانم ها به استفاده از این محصول آرایشی بسیار تمایل بیشتری دارند.

رژ لب جامد

اما دقت کرده اید که یک رژ لب جامد از یک برند با یک شماره و طیف رنگی در بین افراد متفاوت به یک اندازه تاثیر ندارد. رژ لب جامد به برخی صورت ها و چهره ها می نشیند و به برخی خانم ها نمی آید. اما آیا می دانید علت چیست؟

هر فردی باید بر اساس معیارهای بسیار مهمی رژ لب جامد خود را انتخاب کند تا بتواند بالاترین میزان تاثیرگذاری را از آن انتظار داشته باشد.

یکی از مهم ترین معیارهای مهم و تاثیرگذار انتخاب رژ لب بر اساس حالت و فرم های لب های شماست.

لب های شما یا به صورت متقارن است و کمی ظریف یا کمی برجسته می باشد.

یا لب هایتان نامتقارن است  مثلا لب بالا کمی برجسته تر از لب پایین است و یا برعکس که در این حالت باید از رژ لب جامد به گونه ای استفاده کنید تا بتوانید در مرحله اول لب هایتان را متقارن سازید و سپس آنها را زیباتر کنید.

اگر لب هایتان کمی درشت و برجسته است در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید از یک نمونه رژ لب جامد مناسب استفاده کنید تا تاثیرگذاری آن را بالا ببرید و زیبایی خود را در حدی افزایش دهید تا نگاه هر بیننده ای را به خود جذب کنید.

رژ لب جامد

رژ لب جامد بر اساس فرم لب

اگر لب های درشت و برجسته ای دارید به هیچ وجه نباید از رژ لب های براق استفاده کنید. رنگ های روشن و براق می تواند لب های شما را درشت تر کند و فرم صورتتان را از حالت نرمال و طبیعی خارج می کند و از زیبایی آن می کاهد. استفاده از این نوع رژ لب ها را به خانم هایی که لب های ظریف دارند و دوست دارند کمی لب هایشان برجسته تر شود بسپارید.

استفاده از رژ لب های شاین دارد و اکلیلی هم می تواند به شدت از زیبایی شما بکاهد.

اما چه نوع رژ لب جامدی مناسب شماست؟

هنگام انتخاب رژ لب جامد بهتر است به دنبال نمونه های مات و پررنگ باشید. این رنگ ها می تواند تاثیرگذاری، زیبایی و جذابیت لب های شما را به شدت افزایش دهد. استفاده از خط لب همرنگ با رژ لب تان می تواند لب هایتان را مرتب تر و حرفه ای تر نشان دهد.

اگر لب بالایی شما برجسته ترو لب پایین شما نازک است، به لب های بالای تان رژ لبی روشن و به لب پایین از همان طیف رنگ اما تیره تر بزنید.

رژ لب جامد

اگر لب پایین شما برجسته تر از لب بالایی تان است، هر رنگ رژی که به رنگ پوست صورت تان می آید بزنید، سپس مقداری رژ لب روشن به مرکز لب بالایی تان بزنید. این کار لب بالایی شما را هم کمی درشت تر از حالت عادی نشان می دهد.

خرید رژ لب جامد  و ترکیب آن ها با یکدیگر و به دست آوردن یک رنگ یکی از سرگرمی های خانم هاست. در این ترکیب کردن رنگ ها همه فاکتورها را  به خصوص فرم لب هایتان در نظر بگیرید که رنگ شیک و خاصی که حاصل می شود به صورت و چهره تان هم بنشیند.

برای خرید رژ لب جامد اصل و استاندارد که علاوه بر پوشش دهی فوق العاده بتواند مواد مغذی را به پوست لب هایتان برساند بهتر است به سایت روبی سان مراجعه کنید و نمونه ای اصل و همرنگ با فاکتورهای مورد نظرتان را خریداری نمایید. 

 


 

حتما تا الان اسم سامانه احراز هویت آنلاین امتا به گوشتان خورده است.

بیشترین حوزه ای که برای استفاده از سامانه امتا در حال حاضر وجود دارد، ثبت نام و شرکت در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا برای خرید خودروهای لوکس داخلی است. (:

اما این سامانه احراز هویت دیجیتال فقط برای این موضوع به وجود نیامده است و کاربردهای متنوع  و خاص خود را دارد. 

از جمله این کاربردها می توان به احراز هویت شرکت تجاری و اداری و ثبت شماره تلفن و شماره حساب های بانکی منحصر به شرکت اشاره کرد.

در ادامه به بررسی همین موضوع خواهیم پرداخت و این که چگونه در این سامانه احراز هویت آنلاین خود را انجام دهید را به شما یاد می دهیم.

 پس با ما همراه باشید.

آحراز هویت آنلاین

 

سامانه احراز هویت آنلاین امتا چیست؟

سامانه امتا مخفف عبارت احراز مشتریان تجارت الکترونیکی است. یکی از مشکلاتی که برای کاربران و مشتریان پیش می آید، تعدد رمز و نام کاربری  است که از هر کدام برای خرید محصولات متنوع استفاده می کنیم.

 مثلا شما برای خرید یک محصول از یک سایت یک حساب کاربری دارید و در یک سایت دیگر حساب کاربری دیگر. این تعدد حساب کاربری باعث گیج شدن شما و فراموشی رمز عبور خود می گردد و در نتیجه شما باید برای فراموشی رمز در وب سایت مد نظر اقدام کنید. (حال اگر وب سایت مد نظر شما اصلا این ویژگی مد نظر را داشته باشد.) 

به دلیل وجود همین مشکلات بود که ایده به وجود آمدن سامانه احراز هویت آنلاین امتا جرقه خورد. اگر کسب و کارهایی که شما مشتری آن هستید، از ویژگی های این سرویس استفاده کنند، شما دیگر نیازی نیست که ثبت نام های پشت سر هم داشته باشید. 

یک بار برای همیشه در این سامانه اطلاعات هویتی شامل رمز، ایمیل، شماره کارت و… را وارد خواهید کرد. بعد از آن برای خرید از هر سایت پشتیبانی کننده، فقط و فقط از حساب کاربری سامانه امتا خود استفاده خواهید کرد.

حال که توضیحات کامل درباره احراز هویت آنلاین در  سامانه امتا به شما داده شد، نوبت این است که اطلاعات خود را در سامانه امتا ثبت کنید.

برای این امر ابتدا به وب سایت سامانه امتا مراجعه کنید. حتما قبل از ورود فیلتر شکن خود را خاموش کنید که با خطای 403 (خطای مرتبط به بلاک شدن IP) خواهید شد.

سپس بعد از ورود به سایت در کادر سبز رنگ سمت چپ صفحه با آیکن ثبت نام مواجه می شوید.

روی آن کلیک کنید و در مرحله بعد از شما خواسته می شود که شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. حتما به این موضوع دقت کنید که شماره تلفن همراه باید متعلق و به نام شما باشد. در غیر این صورت در مرحله بعد ثبت نام به مشکل بر خواهید خورد. یک کد 4 الی 5 رقمی به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود که آن را وارد کنید.

 

در مرحله بعد،  از شما اطلاعات کاربری مانند رمز، کد ملی، شماره شناسنامه می خواهد. بعد از آنکه همه آن ها را وارد کردید، حالا نوبت این است که با ورود به اکانت کاربری خود اطلاعات بانکی و شماره تلفن همراه و ایمیل های مرتبط به خود را اضافه کنید و آن ها را احراز هویت کنید.

برای ثبت نام در قرعه کشی خودرو و احراز هویت آنلاین، اضافه کردن شماره کارت بانکی خود بسنده می کند و نیازی نیست که چیز دیگری وارد کنید.

امیدوارم از مقاله راضی بوده باشید. حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

بهترین تعرفه رپورتاژ آگهی کدام است

نیاز به توجه یکی از احساساتی است که در وجود انسان ها نهادینه است. این که چرا و بر اساس کدام عملکرد مغزی و ترشح هورمونی ما نیاز به توجه دیگران داریم، به مباحث تخصصی تر نیاز دارد. مواردی که خیلی بر اساس فلسفه و منطق ما پیش نمی رود. اما در این مطلب ما هدف دیگری داریم. می خواهیم به این بپردازیم که آگهی چیست؟ چرا به آن نیاز داریم؟ هزینه آگهی چطور شکل می گیرد؟ ورژن به روز آگهی در فضای اینترنت چه نام دارد؟ و در آخر تعرفه رپورتاژ آگهی چه قدر باید باشد. 

رپورتاژ آگهی

نیاز به آگهی

وقتی بحث نیاز به انتشار آگهی مطرح می شود، نیاز به توجه خیلی مد نظر نیست. در شرایط فیزیکی و اقتصادی فعلی، احتمالا شما برای نیاز به اهمیت دادن دیگران حاضر به هزینه کردن نباشید. ولی موضوعی که باعث می شود شما قیمت آگهی و تعرفه رپورتاژ آگهی را بپردازید، اهداف اقتصادی است. بهترین سازنده و فروشنده ی هر جنسی که باشید، زبردست ترین تعمیرکار یا ارائه دهنده ی خدمات هم که بوده باشید، اگر کسی شما را نشناسد، چه شانسی برای به دست آوردن پول خواهید داشت؟ اینجاست که شما دست در جیب برده و به خصوص در شروع کار، تعرفه رپورتاژ آگهی را پرداخت می کنید.

تبلیغات آنلاین

 

تفاوت قیمت آگهی و تعرفه رپورتاژ آگهی

اگر این سوال برای شما وجود دارد، احتمالا نمی دانید که رپورتاژ آگهی دقیقا چیست و چه کاربردی دارد! رپورتاژ آگهی نوعی آگهی به ظاهر غیر مستقیم و بی طرفانه است که چون در سایت های خبری هم انتشار می یابد به آن رپورتاژ خبری نیز گفته می شود. پس تعرفه رپورتاژ، در واقع هزینه ای است که شما با پرداخت آن یک صفحه از سایت خبری معروف و پربازدید را برای خود اجاره می کنید؛ اجاره ای که عمدتا به اندازه ی طول عمر سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی دوام دارد. پس پرداخت تعرفه رپورتاژ آگهی معقول به نظر می رسد.

تعرفه رپورتاژ آگهی

اطلاع از لیست تعرفه رپورتاژ آگهی

قبل از خرید رپورتاژ آگهی، طبیعی است که شما بخواهید، لیست تعرفه رپورتاژ آگهی را در دست داشته و براساس قیمت و نام و کیفیت آنها انتخابی انجام دهید. تعرفه های سایت های مختلف بسته به قدمت، اعتبار و فعالیت آنها متفاوت است. اگر سایتی مرجع خبری خیلی های دیگر است، قیمت رپورتاژ آگهی آن می تواند بالاتر از سایرین باشد. ایران رپرتاژ یک مجموعه ی حرفه ای است که می تواند لیست تعرفه رپورتاژ آگهی به شما تحویل دهد و برای شما انتخاب را ساده تر کند. پس اگر نیاز دارید از این پدیده استفاده کنید و نیاز به قیمت و مشورت دارید روی ایران رپورتاژ حساب باز کنید.

دستکش ایمنی محافظ سلامتی

 

پوست شما نمایی از زندگی شماست. قدیم تر ها مردها را به پوست دست پرچین و چروک، کلفت و گاهی زخمی می شناختند. حتی نشانی از پرتلاش بودن فرد بود. ولی اکنون کسی دوست ندارد دستانش ورم کرده یا زخمی باشد. در هر کار یا صنعتی که بخواهید فعالیت داشته باشید، دستکش ایمنی برای شما یکی از واجبات است. اگر بخواهیم جزئی تر بیان کنیم، دستکش ایمنی از آشپزخانه و هنگام کار با ظروف داغ تا دستکش ضد برش هنگام کارهای صنعتی برای همه کاربرد خواهد داشت. 

استفاده از دستکش ایمنی چیزی نیست که شما بخواهید در مورد آن شک کنید. تمایل زیاد افراد به خصوص بانوان به استفاده از دستکش کار نه تنها یک تصمیم از روی حساسیت زیاد نبوده بلکه نکته ای است که شاید زنان بیشتر از مردان پی برده اند و در این مورد عاقل تر بوده اند. دستکش ایمنی تقریبا جلوی همه نوع بیماری های پوستی ناشی از ضربه، نفوذ مواد شیمیایی، حرارت و ... را می گیرد تا پوست دست شما را سلامت نگه دارد.دستکش ایمنی

دلیل مخالفت برخی افراد با انواع دستکش ایمنی

هنر دست چیزی است که افراد می پندارند دستکش ایمنی می تواند جلوی آن را بگیرد. دستکش کاری که از تسلط شما بکاهد، بدون شک در انتخاب دستکش ایمنی اشتباه کرده اید. دستکش کار نه باید آنقدر گشاد باشد که نتوانید اجسام را به درستی در دست بگیرید و نه آنقدر تنگ باشد که از پاره شدن آن بترسید. 

دستکش کار های پر مصرف

دستکش لاتکس که در شروع پاندمی کرونا محو شده بود و به هرجا که سر میزدید وجود نداشت یک دستکش ایمنی نازک است. این نوع دستکش کار برای کارهای آزمایشگاهی و میکروبی مناسب تر است. دستکش جوشکاری تا حدودی آستین دارد، مدل بعدی دستکش کار است که سعی می کند تماما جلوی تماس جرقه ها و ریز فلزات داغ با پوست را بگیرد.

دستکش کار لاتکس

دستکش ضد برش

دستکش ایمنی بعدی دستکش ضد برش است که توانسته با جنس منحصر به فرد خود مسیر خود را از سایر دستکش های کار جدا کند. شاید اسید بتواند ضربات جبران ناپذیری بزند ولی جلوتر از همه ی اینها خطری است که بتواند به جز پوست، استخوان را هم تهدید کند. هیچ کس دوست ندارد یکی از انگشتان خودش را در حین کار صنعتی از دست بدهد. این لطمه ی جبران ناپذیر هیچ فردی به هیچ قیمتی نخواهد پذیرفت. 

دستکش ضد برش

دستکش ضد برش وظیفه دارد که جلوی چنین اتفاقاتی را بگیرد. اگر در کارهای که با برش و سایش چوب، سنگ و فلز سروکار دارید حتما باید از این دستکش های ضد برش استفاده کنید. دستکش ضد برش از پارچه های ضخیم، لاستیک، لاتکس و حتی در مواردی از فلزات ساخته می شود تا مقاومت بالایی داشته باشد. فشرده بودن مواد سازنده در طراحی دستکش ضد برش می تواند بسیار تاثیر گذار و حیاتی باشد. تولید این دستکش های ایمنی کاری است که از دست هر سازنده ای ساخته نیست و دانش خاص خود را می طلبد. یونکس تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی، کفش، لباس و دستکش کار در ایران، در شرایطی که تولید تقریبا در توقف است توانسته موفقیت های زیادی به دست آورد و از هم میهنان عزیزمان حمایت کند.

 

 

حتما تا به حال اسم سامانه احراز هویت آنلاین امتا به گوشتان خورده است. معروف ترین زمینه ای که برای استفاده از سامانه امتا در حال حاضر وجود دارد، ثبت نام و شرکت در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا برای تصاحب خودروهای لوکس داخلی است. (:

اما این سامانه احراز هویت دیجیتال فقط برای این موضوع به وجود نیامده است و کاربردهای فراوانی دارد. 

از جمله این کاربردها احراز هویت شرکت تجاری و اداری و ثبت شماره تلفن و شماره حساب های بانکی منحصر به شرکت است.

در ادامه به بررسی همین موضوع خواهیم پرداخت و این که چگونه در این سامانه احراز هویت آنلاین خود را انجام دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

سامانه احراز هویت آنلاین امتا

تعریف سامانه احراز هویت آنلاین امتا

سامانه امتا مخفف عبارت احراز مشتریان تجارت الکترونیکی است. یکی از مشکلاتی که برای کاربران و مشتریان پیش می آید، تعدد رمز و آیدی است که از هر کدام برای خرید محصولات استفاده می کنیم.

 مثلا شما برای خرید یک محصول از یک سایت یک حساب کاربری دارید و در یک سایت دیگر حساب کاربری دیگر. این تعدد حساب کاربری باعث گیج شدن شما و فراموشی رمز عبور می شود و در نتیجه شما باید برای فراموشی رمز در وب سایت مد نظر اقدام کنید. (حال اگر وب سایت مد نظر شما اصلا این ویژگی را داشته باشد.) 

بنابر همین نیاز بود که سامانه احراز هویت آنلاین امتا به وجود آمد. اگر کسب و کارهایی که شما مشتری آن هستید، از ویژگی های این سرویس استفاده کنند، شما دیگر نیازی نیست که ثبت نام های متوالی انجام دهید. 

یک بار برای همیشه در این سامانه اطلاعات هویتی شامل رمز، ایمیل، شماره کارت و… را وارد می کنید. بعد از آن برای خرید از هر سایت پشتیبانی کننده، فقط و فقط از حساب کاربری سامانه امتا خود استفاده می کنید.


 

نحوه ثبت نام در سامانه امتا چگونه است؟نحوه ثبت نام در سامانه امتا

حال که توضیحات کامل درباره احراز هویت آنلاین در این سامانه به شما داده شد، نوبت این است که اطلاعات خود را در سامانه امتا ثبت کنید.

برای این امر ابتدا به وب سایت سامانه امتا مراجعه کنید. حتما قبل از ورود فیلتر شکن خود را خاموش کنید.

سپس بعد از ورود به سایت در کادر سبز رنگ سمت چپ صفحه با ثبت نام مواجه می شوید.

روی آن کلیک کنید و در مرحله بعد از شما خواسته می شود که شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. حتما به این موضوع دقت کنید که شماره تلفن همراه باید متعلق و به نام شما باشد. یک کد 4 الی 5 رقمی به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود که آن را وارد کنید.

در مرحله بعد،  از شما اطلاعات کاربری مانند رمز، کد ملی، شماره شناسنامه می خواهد. بعد از آنکه همه آن ها را وارد کردید، حالا نوبت این است که با ورود به اکانت کاربری خود اطلاعات بانکی و شماره تلفن همراه و ایمیل خود را اضافه کنید.

برای ثبت نام در قرعه کشی خودرو و احراز هویت آنلاین، اضافه کردن شماره کارت بانکی خود بسنده می کند و نیازی نیست که چیز دیگری وارد کنید.

 

امیدوارم از مقاله راضی بوده باشید. حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

خرید کانسیلر جامد از واجبات آرایشی

آرایش صورت بدون استفاده از زیرساخت ها معنا و مفهومی ندارد. زیر ساخت های آرایشی کرم پودر و کانسیلر است. یکی از محبوب ترین انواع کانسیلر، کانسیلر جامد است. این نوع کانسیلر می تواند پوشش فوق العاده ای به صورت شما دهد اگر به درستی انتخاب شود. در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی در مورد خرید کانسیلر جامد ارائه دهیم تا بتوانید هنگام خرید کمی آسوده خیال رفتار کنید. پس با ما همراه باشید

خرید کانسیلر جامد

چه کسانی خرید کانسیلر جامد انجام می دهند.

این نوع کانسیلر دارای چربی کمی است و میتواند برای خانم هایی که پوست چرب دارند موثر و مفید باشد. اما دقت نمایید کانسیلر جامد در دو نوع مدادی و استیکی ارائه می شود در نتیجه هنگام خرید کانسیلر جامد باید مطمئن شوید که مدام یک از این دو نوع به صورت شما می آید؟

کانسیلر جامد مدادی برای پوشاندن نواحی از صورت به کار می روند که به صورت نقطه ای و کوچک باشد. دارای چربی بیشتری به نسبت کانسیلر جامد استیکی است و برای خانم هایی که پوست نرمال دارند می تواند بسیار عالی باشد. هنگام خرید کانسیلر جامد مدادی به شما نمی گویند اما این نوع ابزار آرایشی ماندگاری بسیار کمتری نسبت به استیکی دارد و شما را نیازمند ترمیم آرایش در طول روز میکند.

کانسیلر جامد استیکی چربی کمتری دارد یعنی خانم هایی که پوست بسیار چرب دارند می توانند با خیال راحت از آن استفاده نمایند. خرید کانسیلر جامد استیکی برای شما بسیار عالی است چرا که روی پوست نمی ماسد و زیبایی شما را کاهش نمی دهد. کانسیلر جامد استیکی ماندگاری خوبی دارد اما پوشانندگی فوق العاده ای ندارد. پس هنگام خرید کانسیلر جامد دقت نمایید که از این ابزار آرایشی برای کدام قسمت از ناحیه صورت می خواهید استفاده نمایید. 

در نظر بگیرید کانسیلر جامد برای لکه های بسیار تیره کارایی چندانی ندارد و بهتر است از نوع مدادی کانسیلر جامد استفاده شود.

اینکه شما چه ناحیه ای و با چه خصوصیاتی را میخواهید در آرایش بپوشانید مهم ترین نکته در خرید کانسیلر جامد است که باید آن را مد نظر قرار دهید.

خرید کانسیلر جامد

چرا خرید کانسیلر جامد روی بورس است؟

کانسیلر جامد دارای نقاط قوت بسیاری است که باعث می شود خیلی از بانوان مخصوصا خانم ها شاغل از آن استفاده کنند. خرید کانسیلر جامد در بین خانم های شاغل رواج بیشتری دارد اما چرا؟

این نوع کانسیلر بسیار کوچک است، فضای بسیار کمی را اشغال می کند و وزن سنگینی هم ندارد. اگر بخواهید در مدت بسیار کم آرایش کنید این کانسیلر  به کمک شما می آید و باعث می شود در مدت زمانی که به آرایش اختصاص می دهید صرفه جویی نمایید.

شاید هنگام خرید کانسیلر جامد به این نکته هم توجه کرده باشید که نیازی به پد یا براش آرایشی ندارید. برای پخش کردن کانسیلر جامد بهتر است از پد آرایشی کمک بگیرید اما اگر این وسیله در دسترس نبود خیلی راحت می توانید از انگشتانتان استفاده نمایید. در مورد کانسیلر جامد مدادی قضیه خیلی راحت تر است. شما خیلی راحت میتوانید این نوع کانسیلر را روی پوستتان بکشید و سپس با پد پخش نمایید. اما هنگام خرید کانسیلر جامد استیکی به شما پیشنهاد خرید پد آرایشی هم داده می شود. این پیشنهاد به این دلیل است که کانسیلر استیکی را بهتر است روی پد بکشید بعد به صورتتان بزنید تا قدرت پوشانندگی بالا رود.

کانسیلر یک ابزار آرایشی است و مستقیما روی پوست صورت قرار می گیرد. در نتیجه باید هنگام خرید کانسیلر جامد دقت نمایید که محصولی را که خریداری می نمایید کیفیت لازم را داشته و مرغوب باشد.

کانسیلر جامد فیک می تواند به پوستتان آسیب برساند و قدرت پوشانندگی بالایی هم ندارد.

برای خرید کانسیلر جامد اصل می توانید به یک یاز فروشگاه های مجاز آرایشی مراجعه نمایید. یکی از معتبرترین فروشگاه های آرایشی روبی سان است. روبی سان یک برند ایرانی ایتالیایی است که تمام لوازم آرایشی را با ضمانت اصالت کالا در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.