مجله ی برترین های داخلی

مجله ی برترین های داخلی

۶ مطلب در شهریور ۱۳۹۹ ثبت شده است

آنچه از قفل دیجیتال سامسونگ انتظار می رود

 

در وضعیت امروز تکنولوژی اگر نتوانید مصنوعات و ایده های جدید را به سرعت آماده کنید،به سرعت کنار خواهید رفت. شرکت های تولید کننده محصولات دیجیتال همیشه در این وضعیت هستند و لازم است سریعا آن را بپذیرند و رو به جلو حرکت کنند. تولیدات آسیای شرقی تا حدی به این سمت رفته اند که ممکن است تنها یک فرصت تولید باعث ایجاد یک کارگاه و تولیدی عظیم شود. صاحب شرکت سامسونگ نزدیک 85 سال پیش این فرصت را دید و آن را قاپید. از عرضه سبزی و میوه روی به فناوری الکترونیکی آورد و اکنون هر محصول جدیدی که قابلیت ساخت آن در هر جای دنیا موجود باشد، سامسونگ به نحوی به دانش تهیه آن دست پیدا کرده و از روند بازاریابی خود گذر می دهد. قفل هوشمند یکی از همین اختراعات است که به آن قفل دیجیتال سامسونگ هم گفته می شود. سابقه ی این قفل ها مربوط به همین قرن هست و قبل از آن رفتار اندیشمندانه چندانی از آنها سر نمی زد و صرفا به مانند یک قفل رمزی رفتار می کردند.

قفل دیجیتال سامسونگ

کیفیت قفل دیجیتال سامسونگ

اینجا هم مثل رقابت سامسونگ و اپل در گوشی هوشمند، قفل دیجیتال سامسونگ هم چند رقیب آمریکایی دارد که اتفاقا قدیمی تر هم هستند. الکسا با سیستم های خانه هوشمند خود در آمریکا بسیار تاثیر گذار واقع شد و ثروتمندان جامعه سریعا برای هوشمند سازی منازل خود اقدام کردند. قفل دیجیتال سامسونگ با توجه به وجود برندهای دیگری مثل یال به سمت خاورمیانه و اروپا حرکت چون جای زیادی در بازار ملی گرای آمریکا پیدا نمی کرد. قفل هوشمند سامسونگ از نظر کیفیت و کارایی در برخی زمینه ها از رقبای آمریکایی الاصل بهتر هم عمل کرده است. مثلا قفل دیجیتال سامسونگ در مدل های کارتی تعداد بالای 100 عدد کارت را پوشش می دهد و در قفل دیجیتال اثر انگشتی سامسونگ نیز همین تعداد اثر انگشت را شناسایی و ثبت می کند که برای یک قفل هوشمند یک آپشن واقعی و مناسب استفاده ی سازمانی به حساب می آید.

دستگیره دیجیتال سامسونگ

تصمیم گیری های قفل هوشمند سامسونگ

با گذشت زمان توانایی های قفل دیجیتال سامسونگ بیشتر شد و کار به تصمیم گیری رسید. قفل هوشمند سامسونگ منزل شما می تواند سارق را درون منزل تشخیص دهد؛ از دید این قفل دیجیتال اگر شما اعلام کردید که منزل نیستید و کسی بدون باز کردن درب اصلی وارد یکی از اتاق های داخلی شده سارق است و باید منتظر صدای آلارم هشدار باشد و آگاه شدن شما باشد. قفل هوشمند سامسونگ می تواند دمای خانه را اندازه گیری کند و اگر آتش سوزی درون منزل حادث شده به شما اطلاع بدهد. شاید ضعیف و لوکس به نظر بیاید ولی اگر به قفل دیجیتال سامسونگ ضربات محکم وارد کنند و آن را بشکنند، باز کردن درب را برای خودشان غیر ممکن کرده اند. در این شرایط قفل فقط با حضور شما و کلید مکانیکی اصلی باز می شود و قبل از آن هم صدای بوق هشدار حسابی درگیر آن خواهد کرد. وب سایت https://digitaldoorlock.ir/ برای فروش و خدمات انواع قفل دیجیتال سامسونگ در خدمت شماست.

 

پس از طی کردن 7 سال دوران تحصیلی دندانپزشکی عمومی و پاس کردن دروس سخت و نفس گیر دوره دندانپزشکی، حالا وقت این است که دندانپزشکان از ثمره آن یعنی افتتاح کلینیک و مطب بهره ببرند. 

افتتاح کلینیک و مطب مشکلات و مسائل مربوط به خود را داراست که یکی از رایج ترین آن ها دوبه شک ماندن بین استفاده از کاغذ و بروکراسی و استفاده از نرم افزار مطب دندانپزشکی است. 

جواب این سوال خیلی واضح است؛ اما یک سری از دندانپزشکان عزیز بنا به دلایلی مانند عدم آشنایی با برنامه های مدیریت گونه، استفاده از کاغذ را ترجیح می دهند. در این بین می توان گفت که اکثر قریب به یقین دندانپزشکان حرفه ای و  متسلط از نرم افزار مدیریت مطب استفاده می کنند. 

استفاده از نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی فواید زیادی دارد. از جمله این فواید می توان به درگیر نشدن دندانپزشک در مسائل حسابداری و فوکوس روی حرفه مورد نظر خود نام برد.

 البته فواید نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی به همین یک مورد ختم نمی شود و در ادامه پست بیشتر راجع به آن صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید. 

نرم افزار مطب دندانپزشکی لبخند

کاربرد نرم افزار مطب دندانپزشکی

کاربرد های نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی بسیار زیاد است که به صورت خلاصه به صورت زیر است:

  1. حل شدن مشکلات مربوط به استفاده از کاغذ: کاغذ، راحت تر و در دسترس تر است؛ اما دردسرهای فراوانی دارد. برای مثال اگر شما بیماران فراوانی داشته باشید که ماهانه به شما سر می زنند، باید اطلاعات مربوط به سابقه بیمار و عکس های رادیولوژی گرفته شده از دندان را در یک پوشه آرشیو کنید. نحوه آرشیو کردن و هم چنین دور ماندن این آرشیو از هر گونه اتفاق مانند آتش سوزی، گم شدن و…. از جمله مسائل و دردسرهایی است که در هنگام استفاده از کاغذ با آن طرف هستید. اما هنگامی که شما از نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی استفاده می کنید، دیگر هیچ کدام از این دغدغه ها را نخواهید داشت و به سادگی هر چه تمام تر مسائل حسابداری و…. را مدیریت کنید.

  2. داشتن قابلیت ها و ویژگی های بیشتر: معمولا در کلینیک و مطب از سررسید های سالانه برای نوبت دهی استفاده می کنند. استفاده از سررسید ایده جالب و جذابی است؛ اما نه در عصر حاضر. از مشکلات استفاده از سررسید که خیلی واضح است، بگذریم به این موضوع می رسیم که نرم افزار های مدیریت، قابلیت ها و ویژگی هایی دارد که شما به هیچ وجه روی کاغذ نمی توان پیاده کرد. در نرم افزار مطب دندانپزشکی، می توان طوری برنامه نویسی کرد که داده های بخش حسابداری با بخش اطلاعات پایه در ارتباط باشند. مثلا با وارد کردن هزینه های پرداختی توسط بیمار در بخش حسابداری برنامه، در قسمت اطلاعات بیمار، مقدار هزینه مانده و هزینه پرداختی توسط بیمه را می توان مشاهده کرد.

 

نتیجه گیری

در بین نرم افزارهای موجود در بازار، نرم افزار مطب دندانپزشکی لبخند یکی از بهترین ها است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت این برنامه، با دموی برنامه کار کنید و در صورت نیاز، برنامه را خریداری کنید.

 

اگر هزینه عمل بینی برایتان مهم است بخوانید

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که اولویت اولتان ارزان بودن است پیشنهاد می کنیم سمت جراحی بینی نروید. هستند افرادی که هنگام ورود به فروشگاه ها، فقط به دنبال محصولات ارزان تر هستند و کیفیتشان برای آن ها اهمیتی ندارد. اینگونه افراد در صورتی که قصد انجام عمل بینی داشته باشند در وهله اول به دنبال کلینیکی خواهند گشت که هزینه عمل بینی آن ارزان باشد.

کلینیکی که هزینه عمل بینی در آن ارزان باشد بی دلیل نیست. معمولا در این کلینیک ها جراحان از تخصص کافی برخوردار نیستند و صرفا به دلیل پایین بودن تعداد مراجعه کنندگان، با پایین آوردن هزینه عمل بینی سعی در جذب مشتری هستند. پس در این صورت احتمال موفقیت آمیز بودن عمل زیبایی بینی شما بسیار پایین خواهد بود. از آنجا که این جراحی رابطه مستقیمی با زیبایی چهره شما سروکار دارد ریسک کردن در این زمینه به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

هزینه عمل بینی

نکات مهم درمورد هزینه عمل بینی

انجام عمل بینی یک تصمیم شخصی است. پس اول به بهبود زیبایی خود بیاندیشید برای این کار اطلاعات خود را درباره عمل بینی و نوع بینی خودتان افزایش دهید. سپس با چند پزشک متخصص و باتجربه حرف بزنید و هزینه عمل بینی در کنار نکات و ویژگی هایی که آنها بیان می کنند را درنظر داشته باشید.

برای این که انتخاب این مشاوران می توانید با پرس و جو از آشنایانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند و جستجو در فضای اینترنت و فروم ها اقدام کنید. پس از اینکه به مطب مراجعه کردید لیستی از خدمات و موارد مختلف را به شما خواهند داد که با پر کردن آنها می توانید هزینه عمل بینی کار را به صورت تقریبی بدست آورید و دقیقا بدانید که چه خدماتی ارائه خواهد شد.

پس از تحقیق کافی از کلینیک ها می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- هزینه عمل بینی کدام یک از میانگین بالاتر و کدام از میانگین پایین تر قرار دارد، علامت بزنید و رتبه بندی کنید.

2- بیانات کدام یک با اطلاعاتی که به طور شخصی جمع آوری کرده اید تطابق دارد و به نوعی به واقعیت ذهنی شما نزدیک تر است؟ رده بندی کنید.

نکات مهم هزینه عمل بینی

3-امکانات کلینیکی که جراح مربوطه در آنجا عمل بینی انجام می دهد را برای هر کدام از جراحان در نظر گرفته و مقایسه کنید؛ اگر یک کلینیک به نظر شما بیش از حد شلوغ است یا یک جراح تعداد زیادی عمل بینی در روز انجام می دهد، می توانید آن را حذف شده در نظر بگیرید. به ترتیب امکانات دسته بندی کنید.

4- رزومه کاری کدام پزشک به نسبت عمل بینی مد نظر شما قوی تر بوده است؟ معمولا جراحان زیبایی تصاویری از قبل و بعد از عمل بینی بیماران خود دارند با در نظر گرفتن تصویر بیمار قبل از عمل ببیند که بینی کدام یک شباهت بیشتری به شما دارد؟ و بعد از عمل زیبایی بینی آیا به شکل و زیبایی مد نظر شما رسیده است؟ اگر آشنایان این پزشک را معرفی کرده اند، می توانید از تجربیات آنها هم استفاده کنید.

هم اکنون شما برای هر چهار مورد ذکر شده رتبه دارید و می توانید با میانگین گرفتن از رتبه ی پزشک در یک ستون کلی، یک دسته بندی کلی ایجاد کنید که در واقع این دسته بندی بهترین هزینه عمل بینی را به شما نشان خواهد داد.

هزینه عمل بینی ارزان

بهترین کلینیک عمل بینی در تهران

از بین بیشمار کلینیک موجود در تهران، مجموعه ای که در سال های اخیر بخاطر نمونه کارها، سابقه کار، پزشکان متخصص و رضایت مشتریان رتبه بالاتری کسب کرده، مجموعه دکتر تهران بیوتی می باشد. از خدمات ویژه این کلینیک می توان به رایگان بودن مشاوره توسط پزشکان مطرح کشور اشاره نمود.

روش ها تشخیص رژ لب سرب دار

استفاده از لوازم آرایشی در بین خانم های روز به روز در حال افزایش است. از بین تمام لوازم آرایشی رژ لب تنها وسیله آرایشی است که در طول یک روز هر خانمی به دفعات از آن استفاده می کند. به دلیل افزایش میزان مصرف لوازم آرایشی در بازار برندهایی وارد شده اند که کیفیت سالمی ندارند و استفاده مکرر از آن ها ممکن است موجب بروز بیماری های جدی مثل سرطان شود.

در این مقاله روش های شناسایی رژ لب سرب دار را برای تان توضیح می دهیم که زیبایی را در کنار سالم بودن داشته باشید.

رژ لب

حقیقت این است که در همه رژ لب ها مواد شیمیایی و طبیعی، لوسیون و رنگدانه به کار رفته است. اما اینکه می گویند یک رژ لب سرب دار است منظور میزان ان است که از حالت استاندارد خارج شده است. بنابراین تمام رژ لب ها دارای سرب هستند اما در رژ لب برندهای با کیفیت و استاندارد این میزان بسیار بسیار ناچیز است.

یکی از روش هایی که می توانید بر اساس آن متوجه شوید که رژ لبتان کیفیت لازم را دارد یا خیر، ماندگاری رژ لب روی لب هایتان است. هرچه رژ لب به مدت بیشتری روی لبتان باقی بماند حاوی سرب بیشتری است. به عنوان مثال رژ لب هایی که به رژ لب 24 ساعته معروف هستند سرب بیشتری دارند. اگر رژ لب دارای سرب استاندار باشد ماندگاری کمی دارد. می توانید رژ لب را در طول روز تمدید کنید و سالم بمانید تا اینکه رژ لب 24 ساعته استفاده کنید و بیمار شوید.

یک روش کلی دیگر که می توانید به کیفیت مواد اولیه یک رژ لب پی ببرید این است که رژ لب خوب پوست لب را خشک و پوسته پوسته نمی کند. اگر رژ لبی را استفاده کردید و این حالت ها را به پوست لبتان داد مطمئن باشید که رژ لب استاندار نیست و دیگر از آن استفاده نکنید. در صورت بروز چنین مشکلی از نرم کننده های لب مثل بالم لب، وازلین یا عسل استفاده کنید تا نرمی و لطافت پوست لبتان دوباره برگردد.

یک روش دیگر برای پی بردن به سرب موجود در رژ لب که در بین خانم ها باب شده است ولی پایه علمی ندارد این است که، رژ لب را روی دستتان بکشید و با انگشتر طلا یک خراش روی رژ لب بیندازید. اگر سیاه شد یعنی دارای سرب زیادی است. این روش در صورتی جواب می دهد که رژ لب حاوی مقدار بسیار زیادی سرب باشد که با کشیدن طلا سیاه شود. اما رژ لب هایی که مقدار کمتری سرب دارند با این روش شناسایی نمی شوند.

اگر رژ لبی را استفاده کردید و بعد از آن روی لب هایتان احساس سنگینی کردید مطمئن باشید که رژ لب کیفیت لازم را ندارد و استاندارد نیست.

رژ لب

سرب موجود در رژ لب از دو جهت خطرناک است. یک اینکه پوست لب بسیار نازک و لطیف است و به راحتی جذب پوست می شود. دوم اینکه زمانی که لب های شما دارای رژ لب است با خوردن و آشامیدن مقداری از رژ لب هم وارد بدن و دستگاه گوارش می شود. در نتیجه سرب موجود در رژ لب می تواند به دستگاه گوارش شما هم آسیب وارد کند.

هیچ ارزانی بی حکمت نیست. این ضرب المثل قدیمی در مورد رژ لب ها هم صدق می کند. اگر رژ لبی خریداری می کنید که قیمت خیلی پایینی دارد به استاندارد بودن آن شک کنید. اگر رژ لب با کیفیت باشد باید مبلغ بالاتری بابت آن بپردازید.

سعی کنید رژ لب را از برندهای معروف و مطمئن خریداری کنید. اگر چه ممکن است کمی قیمت بالاتری داشته باشد اما فراموش نکنید که پای سلامتی شما در میان است. روبی سان یک برند معتبر در لوازم آرایشی است که می توانید با خیال راحت از آن خرید و سلامتی خود را تضمین کنید. در کنار کیفیت استاندارد محصولات و لوازم آرایشی آنها را با قیمت مناسبی ارائه می کند. می توانید به سایت روبی سان مراجعه کنید و قیمت محصولات و رنگ رژ لب ها را مشاهده کنید. 

تاثیر رنگ مو در خرید رژ لب

تا کنون در مورد معیارهای مختلفی که در خرید رژ لب می تواند موثر باشد زیاد صحبت شده است. این معیارها شامل فرم لب ها و حالت آن، رنگ و تناژ پوست، رنگ دندان ها می تواند در انتخاب و خرید رژ لب بسیار تاثیر گذار باشد.

در این مقاله می خواهیم در مورد تاثیر رنگ مو در خرید رژ لب صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

برای اینکه رژ لب تان را با رنگ موهایتان ست شود باید چند رنگ را در خرید رژ لب خود قرار دهید. چرا که رنگ مو جزء مواردی است که خانم ها برای ایجاد تنوع سعی می کنند آن را تغییر می دهند. و برای ست کردن نیاز دارید که چند رنگ رژ لب داشته باشید و آن را با رنگ جدید موهایتان هماهنگ کنید.

خرید رژ لب

رنگ مو و خرید رژ لب

حالا می خواهیم در مورد رنگ موهای خانم ها صحبت کنیم:

خانم هایی که موی روشن مانند بلوند، سفید هستند می توانند خرید رژ لب را در بین رنگ های صورتی و قرمز روشن یا حتی نارنجی انجام دهند.

خانم هایی که موهای قرمز و شرابی دارند می توانند خرید رژ لب خود را از بین رنگ های هلویی و قرمز روشن انجام دهند.

خانم هایی که موهای قهوه ای روشن دارند باید خرید رژ لب را از بین طیف رنگ قرمز مانند قرمز مرجانی، قرمز روشن  قرمز تیره انجام دهید.

در مورد موهایی که تیره مانند مشکی است می توانند این انتخاب را از نوع تیره تر داشته باشند. مثلا خانم هایی که موی مشکی دارند می توانند خرید رژ لب قرمز خریداری کنند و از آن لذت ببرند.

در مورد انتخاب و خرید رژ لب رنگ مو را به تنهایی مدنظر قرار ندهید. نحوه آرایش شما می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

خرید رژ لب

مثلا شما برای محیطی آرایش غلیظ انجام داده اید. حالا نمی توانید یک رژ لب ملیح و ملایم انتخاب کنید. برای آرایشی که دارید حتما خرید رژ لب را باید تیره انتخاب کنید اما در طیف رنگی که رنگ موهای شما بیاید.

تاثیر رنگ پوست در خرید رژ لب

خانم هایی که پوست روشن دارند باید از رنگ های روشن تری استفاده کنند. البته خرید رژ لب تیره مانند قرمز جیغ هم می تواند صورت لین خانم ها را بسیار زیبا و جذاب کند. اما برای آرایش روزانه بهترین گزینه برای خرید رژ لب، رنگ های ملایم مانند هلویی و صورتی است.

در مورد خانم هایی که پوست تیره و سبزه دارند بهتر است از رنگ های تیره تری استفاده کنند. مانند قهوه ای و قرمز.

حالا که برای انتخاب و خرید رژ لب معیارهای صورت مانند رنگ پوست، رنگ مو را در نظر گرفته اید بهتر است این نکته را مطرح کنیم که زمان خرید رژ لب به این نکته دقت کنید که این وسیله آرایشی را برای چه موقعیت اجتماعی می خواهید استفاده کنید. این درست است که یک خانمی با پوست روشن و موی مشکی می تواند از رژ لب قرمز استفاده کند و چهره بسیار زیبایی را برای خود رقم بزند اما حقیقتا این رنگ رژ لب را نمی توان برای محیط های رسمی مانند محیط کار و دانشگاه انتخاب کند.

خرید رژ لب

در نتیجه باید هنگام انتخاب و خرید رژ لب به موقعیت اجتماعی هم دقت کنید. برای محیط های رسمی بهتر است رژ لب را کمی ملیح تر و ملایم تر انتخاب کنید تا شان اجتماعی تا در کنار زیبایی استایل و ظاهر تان حفظ شود.

برای انتخاب و خرید رژ لب بهتر است به سمت برندهای معتبر آرایشی بروید تا خیالتان از بابت محصولی که خریداری می کنید راحت باشد. 

روبی سان یکی از برندهای معتبر آرایشی است که به شما اصالت کالا می دهد و می توانید خرید رژ لب را با اطمینان از اصل بودن آن با قیمت بسیار مناسب انجام دهید.

 

فواید آزمون آنلاین برای شرایط ویژه ی کنونی

بعد از این که مدارس به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند، بسیاری از مدارس به صورت غیرحضوری در آمدند و معلمان خانه نشین شدند. خیلی از افراد دوست داشتند جای معلم ها می بودند تا به جای رفتن در اجتماعات در خانه کار خود را انجام می دادند. البته خود معلم ها چندان از این وضعیت راضی نبودند؛ زیرا سرعت کار آنها کمتر و حجم کار آنها بیشتر شده بود. در ادامه دستور دولت مبنی بر برگزاری آموزش و آزمون آنلاین باعث خوشحالی دانش آموزان شد. اما دانش آموزان چقدر درباره ی آزمون آنلاین اطلاعات داشتند؟ پیش از این چه تجربه ای از آزمون آنلاین داشتند؟ در ادامه قصد داریم با آزمون آنلاین و چالش های آن بیشتر آشنا شویم.

سابقه آزمون آنلاین در کشور

آزمون های آمادگی کنکور از چندین سال قبل آنلاین برگزار می شد. البته بعضی موسسات مانند قلمچی اعتقادی به این موضوع نداشتند و فکر می کردند با این کار دانش آموز برای شرایط کنکور آماده نمی شود و نظمی که باید را درک نمی کند. ولی مثل فناوری های دیگر، اگر مشکلی را حل و کاری را ساده تر کنید با گذشت زمان همه با شما همراه خواهند شد. آزمون آنلاین از ابتدا چینین پدیده ای بود، فواید آزمون آنلاین تنها برای روزهای قرنطینه نبودند.

برگزاری آزمون آنلاین

معایب آزمون آنلاین

چرا دانش آموزان با خبر برگزاری آنلاین آزمون های پایان سال خوشحال شدند؟ خب احتمالا اینجا به جز بحث راحتی و خارج نشدن از منزل پای تقلب هم در میان باشد؛ اما به طور عملی چند درصد امکان آن وجود دارد. طی تحقیقات انجام شده روی آزمون های آنلاین دانشگاه های سراسر کشور زمان آزمون تا حد بسیار زیادی می تواند تعیین کننده باشد و فرصت هر عمل غیر مجازی را از دانشجو بگیرد، البته سیستمی که شما امتحان را بر روی آن برگزار می کنید هم می تواند بسیار تاثیر گذار باشد سیستم هایی وجود دارد که دانش آموز شما می تواند با کمک تکنیک های برنامه نویسی به راحتی پاسخ را در خود صفحه پیدا کند و این روش برای آزمون های چند گزینه ای متداول است. این ضعف مربوط به اولین آزمون های آنلاین طراحی شده بود و قطعا برنامه نویسان یک قدم از مردم عادی در این امور جلوتر هستند.در نتیجه اگر به عنوان یک دبیر زمان آزمون را درست تخمین بزنید و محدود کنید، و یک بستر مناسب هم انتخاب کنید، نتیجه آزمون عادلانه خواهد بود.

نکات مثبت آزمون آنلاین

جمعیت دانش آموز و دانشجو ایران تقریبا از اوایل شیوع ویروس کرونا تعطیل بوده اند و به مرور آموزش غیر حضوری جایگزین شده بود، این کار باعث شد که دانش آموزان به خصوص کودکان و نوجوانان ما در منزل بمانند و شیوع ویروس کمتر بشود. در پایان ترم هم این کار ادامه یافت و یک نیمسال تحصیلی آنلاین شکل گرفت. اما مهمترین مشکلی که سبب به وجود آمدن آزمون آنلاین شد، مشکل مسافت بود. فرض کنید شما در اصفهان سکونت دارید و آزمونی مربوط دفاتر رسمی کشور وجود دارد که باید به تهران بیایید و در آن شرکت کنید، سپس این پانصد کیلومتر را برگردید و چندین ماه هم منتظر نتیجه ی آن بمانید. متاسفانه این یک فرضیه نبود و همچنان جزو واقعیت های غیر منطقی جامعه ما باقی مانده است.

 

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

در شرایط شیوع ویروس هر کس باید کاری که در توانش هست را برای جلوگیری از گسترش بیماری انجام دهد. کاری که معلمان و دانش آموزان می توانند انجام دهند نیز تلاش برای ادامه ی روند آموزش به صورت غیرحضوری است.